Tam Otomatik Çember Makinaları

Çemberlenecek ürünlerinizin ebatları ve ölçüleri sınırsız olup, Çember Makinesinin üzerine koyabildiğiniz hemen hemen herşeyi çemberleyebilirsiniz. Çember yapacağınız ürünlerde metraj sınırı yoktur, çünkü Çember uzunluğunu dilediğiniz kadar ayarlayabilirsiniz, tamamen size kalmıştır.

Çember Makinesi üzerine, çemberlenecek ürününüzü koyduktan sonra, Çemberi paketlenecek/çemberlenecek ürünün etrafından dolaştırarak, çember kanalına değdirmeniz yeterli olacaktır. Çünkü o andan itibaren makine; germe işlemini ve çemberin iki ucunu birbirine kaynatma işlemi tamamen otomatik olarak gerçekleşecektir. Bundan sonraki ürün çemberlemeniz için, makine otomatik olarak gerekli çemberin ucunu ileri doğru uzatarak, kullanımınız için hazır hale gelecektir.

Mukavemeti ve sağlamlığı açısından her sektörde ve bağlanma/paketleme gerektiren her üründe rahatlıkla ve sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Örneğin; Alçıpan profili bağlama, Lambri veya Laminat parke paketlemede, Kremit veya inşaat malzemelerin istiflenme esnasında, Koli veya paket bağlamalarında, Dergi ve benzeri ürünlerin bağlanmasında, Tekstil ürünlerin ihracat için hazırlanmasında ve benzeri her konuda Plastik çember makinesi size büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

İlgili etiketler : plastik çember makinası , çelik çember makinası , yarı otomatik çember makinası , transpak çember makinası , havalı çember makinası , plastik çember makinası , otomatik çember makinası, çember makinası izmir , çember makinası fiyat , çember makinası nasıl kullanılır

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Plaster Ambalaj 2014