Hakkımızda

Firmamız, 30 yıllık sektördeki tecrübesiyle 1995 yılında ilk olarak Topkapı’daki fabrikamızda Plastik Çember imalatıyla başlamıştır. Plastik ambalaj çemberi imalati ve polyester pet çember, kompozit lifli çember, tam otomatik, yarı otomatik çemberleme makinaları , bukle toka ürün çeşitlerimizle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizle küçükköy’de hizmet vermekteyiz. Ülke geneline satiş yapmaktayız. 

Herşeyden önce karşınızda; Konusuna hakim, müşterinin isteklerini değerlendirip sizin ile alternatifler üretebilecek bir müşteri temsilcisi bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan ambalaj malzemesi için, önce ürününüz hakkında bilgi alıp, ürününüzün özelliklerine uygun ağırlık, ebat, dayanıklılık ve en uygun fiyat kombinasyonu için bilgi alabilirsiniz.

Plaster Ambalaj olarak; müşteri ilişkilerinde sürekliliği, güler yüzlü hizmeti, kaliteli üretimi, doğru reklam anlayışını, ticari ahlaklılığı ve dostluğu temel ilkelerimiz olarak belirledik ve bu güne kadar bu konularda asla taviz vermedik, bundan sonrada vermemeye kararlıyız.


Vizyonumuz

Firmamız günümüzdeki rekabet piyasasında yerini kimseye bırakmamak için sürekli gelişim politikasını sürdürmektedir. Yıllar süren çalışmalar sonucu oluşturduğumuz hizmet politikası müşteriye güven vermiş ve bu güven sonucu firma hem maddi hem yapısal anlamda gelişmiştir. Gelecekteki hedeflerimiz arasında hizmet kalitemizi şimdiki düzeyimizden yukarı taşımak, teknik destek kapasitemizi artırmak ve müşteriye verdiğimiz değeri standartların üzerine çıkarmaktır. 
PLASTER AMBALAJ 

Plaster Ambalaj 2014